ваш кошик порожній!
$ грн
Ціни в:
Новости и события

Операторське обладнання

Операторське обладнання

Основне завдання професійного оператора – забезпечити плавне пересування камери під час відеозйомки, що досягається при використанні операторського обладнання, до якого належать візок, крани, кран-стріла та інше.

У 80-х роках було створено перше знімальне обладнання – візок. Вона призначена для відеозйомки виключно в горизонтальному положенні в студії або поза її межами. Деякі моделі обладнані кріслом для оператора та забезпечують плавне піднесення та опускання відеокамери з невеликим фізичним навантаженням для оператора.

Через деякий час після появи операторського візка було створено перший операторський кран. Він забезпечував абсолютну стійкість та стабільність відеокамери, як у невеликому приміщенні, так і на відкритій місцевості. Крани обладнані платформами для оператора та асистента та забезпечують безпомилковий рух камери у двох напрямках: горизонтальному та вертикальному.

Існують операторські крани, які пересуваються за допомогою рейок, є крани на дистанційному управлінні головки, де стріла може досягати 18 метрів. Найчастіше їх використовують для зйомки на стадіонах та інших великих територіях.

Дистанційна головка дозволяє зняти відео з оглядом 360 градусів. Такий матеріал надає глядачеві картинку події, що знімається, в повному масштабі. За допомогою цієї головки відео можна зняти в важкодоступних місцях і зовсім неважливо, на якій відстані знаходиться оператор від камери. Різні штативи, п'єдестали забезпечують повну стійкість камери та значно полегшують процес зйомки для оператора, адже маса професійної камери може перевищувати 20 кілограм.

Купити операторську техніку в Україні від виробника.

Компанія «Videosolutions Group» пропонує лише якісне операторське обладнання від виробника за доступною ціною. Крім допоміжної операторської техніки, в каталозі інтернет-магазину компанії представлений широкий асортимент відеообладнання та аудіо обладнання для телебачення. Доставка знімальної техніки проводиться в Київ, Одесу, Харків, Дніпропетровськ та інші міста за допомогою українських кур'єрських служб.

Сортування:
Back to Top