ваш кошик порожній!
$ грн
Ціни в:
Новости и события

Сумки та кофри для відеокамер

Аксесуари для відеотехніки та фотоапаратури являють собою широкий спектр чохлів, допоміжних шнурів та фурнітури. Чохли та сумки для техніки займають особливе місце у списку комплектуючих. Адже саме від їхньої якості та наявності залежить загальний термін служби камери та штатива. Деякі власники техніки вибирають дешеві моделі, про що завжди згодом шкодують. Адже якісні кофри відповідають обраній моделі техніки, складаються з міцних та довговічних матеріалів, мають оптимізовану конструкцію.

Часто виробники техніки рекомендують чохли певної марки або водночас продають апаратуру із нею. Непоодинокими є випадки, коли камера чи освітлювач продається без захисту. У такому разі покупцю слід самостійно вибрати правильну модель. Розглянемо який асортимент можна знайти сьогодні.

По фасону і конструктивній схемі виділяють сумки для відеотехніки або камери, жорсткі моделі з каркасом, звичайні кофри з тканини. Варіанти сучасного зразка роблять із водоотталкивающей тканини. Часто вони утеплюються і складаються з кількох шарів. Верхній шар призваний захистити від дощу, забруднення та механічних ударів. Середній шар є утепленням. Внутрішній шар виконаний з м'якої шелковистой тканини з високою міцністю. Найбільш якісні вироби мають додаткову ребру жорсткості. Іх виконують із пластикових вставок і додаткових швів. Люба модель для відеотехніки вважається защитою середнього класу. Ведь тканина і матеріал все може деформуватися при сильному ударі.

Купити сумку і чехол для відеокамери в Україні від виробника

Стоїть виділити окремо сумки для камери. Це багатошарові якісні вироби з жорстким каркасом, утепленням і м'якою внутрішньою підкладкою. Всередині завжди будуть додаткові кармани для аксесуарів. Утеплитель в цьому випадку грає роль амортизатора при встрясках. По матеріалам відділки моделі складаються з щільної прорезиненной тканини або замінника шкіри. Дорогі моделі сумок виконують з натуральної шкіри. Сумки з жорсткими каркасами захищають чутливу техніку при стрясках і невеликих ударах.

Окремо стоять сумки для комплектуючих і жорстких опорних конструкцій. Часто це кофри для відеокамер різних габаритів. Якщо в предметі немає цифрових чутливих елементів, для нього використовують «тонкі» кофри без утеплювача. Всі ці чехли захищають техніку і комплектуючі від пилу, вологи і температурних перепадів.

Жесткий чехол для відеокамери з багатошарового пластику - це найбільш надійний вид захисту. Делають вироби з прочною літою основи і потім декорують поверхню шкірзамом, пластиком або силіконом. Такі вироби завжди мають красиву форму і призначені для жорстких встрясок або механічних воздействий. Для виїзної телестудії це ідеальний захист техніки.

Щоб вибрати правильні аксесуари, необхідно уточнити модель і параметри електронного приладу. Дальше варто визначити умови використання техніки. Для екстремальних умов продаються окремі захисні аксесуари, наприклад. Наконец, краще вибирати моделі найбільш відомих торгових марок. Ведь якість чехла прямо пропорційно терміну служби електроніки.

Купити сумки для відеокамер Ви можете в інтернет-магазині «Videosolutions Group». Ми гарантуємо Вам високу якість продаваної нами продукції, конкурентоспроможні ціни, офіційну гарантію та оперативну доставку по всій території України.

Сортування:
Back to Top