ваш кошик порожній!
$ грн
Ціни в:
Новости и события

Операторські крани

Операторські крани

Операторський кран представлений у вигляді стріли на пересувній платформі – він забезпечує пересування з певною швидкістю камери на заданій висоті. Він виконує ті функції, які складні для виконання звичайної операторської техніки. Операторський кран представлений у вигляді стріли на пересувній ікою.

Перший кран для операторів почали використовувати у середині 50-х років ХХ століття. Всього за кілька років промисловість операторської техніки зазнала колосального розвитку. Вже в 1960 році різні фірми ввели у продаж різні конструкції для штативних і ручних камер.

Завдання операторського крана:

1. Ілюзія тривимірного простору у глядача, що створюється під час переміщення відеокамери вздовж оптичної осі об'єктива. Таким чином, камера знімає зображення поблизу та вдалині, що дозволяє глядачеві підсвідомо визначити масштаб та розмір знятого об'єкта.

2. Ефект присутності створюється за допомогою швидкого руху, сіпання та збивання з фокусу відеокамери.

3. Внутрішньокадровий монтаж - це спеціальна технологія в процесі зйомки. Суть його у тому, що змінюється крупність плану (збільшений чи віддалений) кожного кадру з допомогою руху камери. Звичайно, існують камери, які мають змінний фокус, але завдяки переміщенню камери на операторському крані в кадрі з'являється все більше нових об'єктів.

Тим, хто бажає купити операторський кран, слід враховувати кілька основних показників: виліт стріли, операційна довжина стріли, довжина зворотної сторони стріли, висота підйому камери, висота стійки крана, допустиме навантаження на кран, маса крана, жорсткість крана.

Незважаючи на велику кількість переваг в експлуатації операторського крана, існують також недоліки. Стріла крана повинна мати невелику вагу, через цей показник вона є недостатньою жорсткою та стійкою, особливо в екстремальних погодних умовах. При швидкості вітру 10 м/с для керування краном потрібно дві-три людини.

Купити операторський кран в Україні від виробника.

Купити операторський кран Ви можете на офіційному сайті компанії Videosolutions Group. У нашому каталозі інтернет-магазину представлено декілька моделей операторських кранів власного виробництва із висотою стріли 5 та 10 метрів.

На всю продукцію, яку виробляє та реалізує компанія "ВІДЕОСЛЮШЕНС ГРУП", надається гарантія терміном на 24 місяці, а також здійснюється післягарантійне обслуговування. Продаж операторських кранів здійснюється з доставкою в Одесу, Київ, Дніпропетровськ, Харків та інші міста України.

Сортування:
Back to Top