ваш кошик порожній!
$ грн
Ціни в:
Новости и события

Студійні п'єдестали для відеокамер та телесуфлерів

Студійні п'єдестали для відеокамер та телесуфлерів

Студійний п'єдестал – це допоміжне операторське обладнання, яке призначене для встановлення всіх видів відеокамер або телесуфлерів. Здебільшого його використовують для відеозйомки у студійних приміщеннях.

Одна з основних переваг п'єдесталу – зручність та простота в експлуатації. Після збирання він перетворюється на компактну конструкцію, що дуже зручно для транспортування. Загальна маса п'єдесталу становить близько 20 кілограмів. Він складається з дуже міцного та якісного матеріалу, а саме зі сталі та алюмінію.

Купити студійний п'єдестал для камери та суфлеру в Україні від виробника.

Для бажаючих купити п'єдестал для відеокамери представлено асортименти власного виробництва від компанії «Videosolutions Group». Наша компанія за багато років роботи на ринку України зарекомендувала себе як надійний виробник якісної відеотехніки та операторського обладнання. Крім бездоганної репутації та великої бази постійних клієнтів, ми пропонуємо повне гарантійне обслуговування на всю продукцію терміном на 24 місяці, а також здійснюємо швидке та якісне післягарантійне обслуговування.

Компанія "ВІДЕОСЛЮШЕНС ГРУП" надасть Вам кваліфіковану консультацію та здійснить доставку п'єдесталу до Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська та інших населених пунктів на території України за допомогою надійних кур'єрських служб: Нова пошта, Meest Expressс та інші.

Сортування:
Back to Top