ваш кошик порожній!
$ грн
Ціни в:
Новости и события

Штативи для відеокамер

Штативи для відеокамер

Штатив – це конструкція для опор і встановлення камер різних типів. Він забезпечує більш точну і жорстку фіксацію, а також плавний поворот камери з панорамною головкою.

Штатив для відеокамери (тринога) в основному має три регульованих опори у вигляді ножів, тому і має другу назву «треножник». Завдяки стійким опорам якість знятих кадрів значно краще, оскільки в процесі зйомки камера знаходиться на самому штаті, а не в руках оператора, який може робити легкі непроизвольні рухи і створювати тряску в кадрі. Деякі моделі професійних відеокамер мають достатньо велику вагу і не дозволяють проводити довгу зйомку, коли камера розташована на плечі оператора. У таких випадках штатив є необхідним доповненням.

Штатив класифікують за кількома показниками:

1. Грузоподъемность – це тотальний показник, який вказує допустиму масу завантаження. Згідно з цією класифікацією штатів ділиться на:

- легкий (маса камери не повинна перевищувати 10 кг);

- середній ( до 40 кг);

- важкий (до 200 кг).

Стоит також відзначити, що чим більше вантажопідйомність штатива, тим більше сам його вес.

2. Матеріал. Ранее опори (ножки) штатива виготовлялися з дерева. Але сьогодні цей матеріал замінив легкий алюміній і сплав з магнію, який в стані забезпечити відмінну стійкість і міцність.

3. Фіксація ножек. Секції опори фіксують тремя способами: ексцентриковим зажимом, цанговим зажимом і винтом. 4. Растяжка. Наличие поперечної розтяжки в штативі забезпечує кращу жорсткість і стійкість. Розтяжки поділяються на два типи: середнього і нижнього положення. Саме розтяжка нижнього положення забезпечує кращу стійкість і частіше всього застосовується в штатах для телебачення. Також існують моделі тринога без розтяжки, які зручні для установки на нерівних поверхнях. У таких моделях використовують обмежувач відхилення опори або фіксатор.

Купити штатив, монопод і трипод для відеокамери в Україні

Компанія «Videosolutions Group» пропонує широкий асортимент якісних штатів як власного виробництва, так і моноподи від компанії «Manfrotto».

На всю продукцію ми надаємо гарантію терміном на 24 місяці, а також здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

При необхідності Ви отримаєте кваліфіковану консультацію від досвідчених співробітників компанії "ВИДЕОСОЛЮШЕНС ГРУПП".

Наша компанія здійснює доставку штатів для відеокамер та іншої продукції в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та по всій Україні.

Сортування:
Back to Top