ваш кошик порожній!
$ грн
Ціни в:
Новости и события

Подключение генератора

Подключение генератора

Напівавтоматичне підключення це недорогий автоматичний перемикач фаз мережа – генератор, повністю замінює ручний перемикач та захищає будинок від стрибків в електромережі та при появі електромережі автоматично глушить генератор.
Користувачеві потрібно лише завести та прогріти генератор і спокійно користуватися резервною електроенергією... при появі електромережі буде правильне підключення мережі будинку (не збиваються навіть комп'ютери) і автоматично заглушено генератор.
Аварії, пов'язані із зустрічним підключенням генератора з електромережею, виключені конструктивно і не вимагають додаткових перевірок, тому що енергія від бензогенератора та від мережі подається на різні контакти реле, які між собою ніколи не можуть замкнутися (тільки якщо реле зруйнувати механічно).
Напівавтоматичне керування генератором практично дуже надійний виріб, незважаючи на застосування в якості силового елемента, що перемикає реле, а не контактора, це є наслідком інтелектуального управління моментом перемикання реле. Реле перемикаються тільки в моменти повного збігу (фазування за часом) електромережі та генератора.
Реле перемикає практично рівні напруги і відповідно контакти реле працюють у допустимому діапазоні навантажень. Таке перемикання синхронізованих напруг мережі з електрогенератором зменшує ударні дії для підключеного навантаження і проходить практично непомітно для споживачів.
Аналогічні вироби інших виробників проводять перемикання у будь-якій фазі, при цьому в навантаженні виникають стрибки напруги понад 600В. Індуктивні навантаження при довільному перемиканні можуть входити в насичення, що призводить практично до короткого замикання та зростання струмів у 50 разів більш ніж номінальних.
Природно, що таке широко поширене підключення бензогенератора вимагає дорогих контакторів і може призводити до збоїв моментів перемикань. Також контактори з котушкою на 220В погано працюють при знижених напругах електромережі - може початися брязкіт.
Якщо говорити про економію, то блоки напівавтоматичного управління генератором дуже економічні, тому що споживають у кілька разів менше одного магнітного пускача. Також у деяких випадках дозволяють зробити оптимальне розведення електромережі з мінімумів довжини проводів, це може заощадити до 10% марних втрат електроенергії.
Є дві модифікації, що відрізняються за максимальною потужністю навантаження (не плутати з потужністю резервного генератора).
Розташування силових і управляючих контактів цих двох модифікацій абсолютно однакове.

Вибір модифікації завжди необхідно робити за максимальному струму генератора або електромережі проходить через контакти напівавтоматики.

Сортування:
Back to Top