ваш кошик порожній!
$ грн
Ціни в:
Новости и события

Відеокамери

Відеокамери

Перший пристрій для професійної відеозйомки з'явився 1950 року. Воно являло собою агрегат величезних розмірів із великою вагою. Відеокамера минулого століття не могла робити самостійно відеосигнал, а для покращення якості зйомки використовувалися додаткові камери. Раніше професійна відеокамера надавала зображення лише у чорно-білих кольорах. Якість відзнятого матеріалу була дуже погана, тому виробники активно працювали над створенням нових моделей відеокамер, які покращили б якість зображення.

У 1980 році на ринку відео технологій з'являються нові моделі професійних відеокамер із кольоровим зображенням. У 1985 році вийшла на світовий ринок перша серія відеокамер-камкордерів, яка надавала можливість одночасно знімати та записувати зображення. Якість знятих кадрів була на середньому рівні, а через високу вартість її купити міг дозволити собі далеко не кожен.

На початку 90-х років відеокамера набула нового вигляду, вона стала компактнішою і доступнішою в ціновій політиці. Саме з цього часу відеокамера набула найвищої популярності. А наприкінці 90-х років особливу популярність здобула абсолютно нова відеотехніка для запису зображення - цифрова відеокамера. Це відкриття дало поштовх для створення нових технологій. З кожним роком споживач бачить нову чи покращену відеотехніку. Спочатку - створення мініатюрних відеокамер, потім мобільних телефонів з фото-і відеокамерою. В результаті кропіткої роботи світових геніїв у галузі відеообладнання сьогодні нам надано можливість робити відеозаписи за допомогою аматорських відеокамер, якість яких особливо не відрізняється від професійних.

Купити професійну відеокамеру в Україні

Тим, хто хоче купити цифрову відеокамеру, варто заглянути в каталог компанії Videosolutions Group. Наш асортимент на професійні відеокамери в змозі здивувати найвибагливішого покупця. Адже ми здійснюємо продаж тільки високоякісної продукції із забезпеченням детальної інструкції з експлуатації. Наша компанія надає гарантію на всю продукцію терміном на 24 місяці, крім того, ми пропонуємо післягарантійне обслуговування в нашому сервісному центрі. Для бажаючих купити професійну відеокамеру від компанії "ВІДЕОСОЛЮШЕНС ГРУП" пропонуються ціни від виробника.

За потреби отримати кваліфіковану консультацію Ви можете зв'язатися з нами за телефоном, вказаним на нашому офіційному сайті. Досвідчений фахівець відповість на всі Ваші запитання, а також допоможе визначитись із вірним вибором.

Магазин відеорішень здійснює доставку відеокамер та камкордерів до Одеси, Києва, Дніпропетровська, Харкова та інших населених пунктів по всій території України.

Сортування:
224699.99 грн.
166277.99 грн.
177512.99 грн.
169603.55 грн.
104260.80 грн.
185377.49 грн.
278627.99 грн.
168524.99 грн.
101115.00 грн.
78645.00 грн.
148302.00 грн.
121338.00 грн.
Back to Top