ваш кошик порожній!
$ грн
Ціни в:
Новости и события

Кодери IP/ASI MPEG2, MPEG4, AVC

Кодери  IP/ASI MPEG2, MPEG4, AVC

Кодер - це пристрій, який має основне завдання: підтримка аналогових відеокамер. Він інтегрує інформацію з кількох камер IP системи. IP – міжмережевий протокол, який об'єднав усі комп'ютерні системи в єдине ціле – інтернет. Він дозволяє здійснити відправлення та прийом будь-якого інформаційного пакета.

Відео кодер має широкі можливості:

  1. Підтримує якісний та ефективний формат стиснення інформації H.264, при цьому не завдає шкоди якості зображення.
  2. Підтримує формат M-JPG, що дозволяє якісно стискати відео по кожному кадру окремо.
  3. Підтримує управління PTZ. PTZ-камера – це камера, керування якої можна проводити дистанційно за допомогою різних систем автоматизації.
  4. Оснащений процесором, який запускає операційну систему. Відеосервер (відеокодер) дуже простий у встановленні та керуванні. Електричне постачання завдяки технології Power over Ethernet (PoE) кодер отримує через кабель передачі даних за допомогою Інтернету. Для цього достатньо будь-якої точки доступу «світової павутини», у тому числі бездротової.

Купити відеокодер IP/ASI від виробника

Ви знаходитесь у пошуку відеокодера? Купити кодер Ви можете за допомогою компанії Videosolutions Group. Наша компанія до Вашої уваги представляє високоякісну модель власного виробництва - MPC-101S. Дана модель кодера має 2 роз'єми для виходу IP та ASI.

Магазин відеорішень надає гарантію на кодер та іншу продукцію, що продається, термін який дорівнює 2 рокам. Крім цього, компанія здійснює якісне та професійне післягарантійне обслуговування.

Завдяки перевіреним українським компаніям з вантажоперевезень компанія "ВІДЕОСОЛЮШЕНС ГРУП" здійснює доставку відеокодерів та іншої продукції до Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська та інших міст України.

Сортування:
Back to Top