ваш кошик порожній!
$ грн
Ціни в:
Новости и события

Відеомонітори

Відеомонітори

Перший монітор був створений компанією IBM одночасно у комплекті з персональним комп'ютером у 1981 році. Він відображав лише 4 кольори, але вже через 3 роки з'явився графічний адаптер, який підтримував 256 кольорів.

З появою нових моніторів стався справжній бум комп'ютерної промисловості. Комп'ютер почали використовувати у робочих цілях, а й у розваги.

У середині 90-х років прогрес зробив крок далеко вперед, і на ринку світу з'явилися рідкокристалічні монітори, які набули особливої популярності. Вони були дуже економні у споживанні електроенергії, мали компактні параметри, немиготливий екран та прийнятну ціну.

Купити портативний камерний відеомонітор в Україні від виробника.

Накамерні відеомонітори HD SDI у сфері телебачення відіграють особливу роль, адже з їх допомогою диктор готує та читає текст у репортажі, а оператори отримують необхідну інформацію для надання найкращих кадрів в ефір.

Технології HD SDI повністю змінили систему на основі IP-мереж. HD SDI – це цифровий інтерфейс для швидкої передачі відеосигналу високої роздільної здатності по коаксіальному кабелю.

Купити відеокамерний монітор HD SDI Ви можете, скориставшись офіційним каталогом інтернет-магазину «Videosolutions Group». Наша компанія надає гарантію на 24 місяці, а також здійснює післягарантійне обслуговування відео продукції. Також ми здійснюємо доставку портативних моніторів до Києва, Одеси, Дніпропетровська, Харкова та інших міст України за допомогою транспортних компаній.

Сортування:
Back to Top