ваш кошик порожній!
$ грн
Ціни в:
Новости и события

Суфлери (Промптери)

Суфлери (Промптери)

Телесуфлер має вигляд дисплея, на екран якого виводиться невидимий для глядача текст. Особливу актуальність він має у роботі дикторів та акторів, адже за його допомогою більше немає необхідності заучувати багатослівний текст..

Сам суфлер розміщений безпосередньо над об'єктивом відеокамери, тому дозволяє створити ефект спонтанної мови. До моменту створення першого суфлера на допомогу акторам використовували стрічки або таблички з написами..

Історія телесуфлерів починається з 1982 року, саме тоді був створений перший суфлер з ЕПТ-монітором. Щоб значно скоротити масу відеокамери старого зразка, 2000 року монітор змінили на рідкокристалічний екран, вага якого значно менша.

У сучасні дні для телевізійних студій суфлер розміщують безпосередньо на об'єктиві відеокамери та підключають до ПК. Для зручнішого читання тексту диктору чи актору, літери на екрані виводять у білому кольорі, а фон представлений у чорному.

Безперечно, сьогодні телесуфлер є невід'ємною частиною будь-якого відеовиробництва. Він має широке застосування у ТВ студіях, на концертах та інших заходів.

Купити телесуфлер в Україні від виробника.

Для тих, хто бажає купити телесуфлер від виробника, компанія Videosolutions Group є справжньою знахідкою. Адже в нашому каталозі є широкий асортимент найрізноманітнішої продукції для професійної фото- та відеозйомки за чудовою ціною.

У нашому інтернет-магазині Ви можете побачити широкий модельний ряд телесуфлерів нашого виробництва: складний, студійний, портативний, універсальний та презентаційний. Ми пропонуємо суфлери як з чорно-білим зображенням, так і з кольоровим, від 9 до 22 дюймів. Абсолютно кожна модель сучасного телесуфлера має японське просвітлене скло із зовнішнім відбиваючим і внутрішнім покриттям антивідблиску (ultraclear glass with anti-reflective coating), що дозволяє придушити паразитні відображення від внутрішньої поверхні скла і забезпечує мінімальні колірні спотворення.

Наша компанія здійснює доставку суфлерів у великі міста – Київ, Донецьк, Одесу, Дніпропетровськ та Харків – і також по всій території України за допомогою надійних транспортних компаній..

Сортування:
Back to Top