ваш кошик порожній!
$ грн
Ціни в:
Новости и события

Відеомікшери, Відеосвитчери

Відеомікшери, Відеосвитчери

Відеомікшер - це агрегат для прийому, обробки та виведення інформації. Так як у телебаченні давно використовується велика кількість відеокамер, відеомагнітофонів та іншої техніки, трансляція зображення без відеомікшера ускладнює процес телемовлення. Основне його завдання – прийняття сигналу від кількох пристроїв одночасно, перемикання сигналу та виведення зображення на екран.

Сьогодні відеомікшер є основним елементом телевізійної діяльності. Він є центром телетрансляції. Саме тому всі провідні виробники професійного відеообладнання для телебачення випускають цей пристрій.

Перший відеомікшер був випущений 1966 року компанією GVG. Згодом, кількість фірм, що займаються виробництвом телевізійного обладнання, збільшилася, відповідно і асортимент був розширений. Сьогодні функції відеомікшера настільки вдосконалені та надають такі можливості, про які оператори 70-х років навіть не могли мріяти. Він забезпечує чисту комутацію, вставляє різні графічні елементи та символи, коригує саме зображення.

Сучасний відеомікшер може мати кілька десятків входів для прийому сигналу, а також його комплектації може складатися кілька додаткових комутаторів. Основна функція комутатора – переглядати поточне завдання та виводити зображення на контрольний екран.

Можливості відеомікшера в управлінні різнобічні, ним можна керувати периферійним керуванням або дистанційно. Студійні відеомікшери оснащені чотирма входами, мають компактні габарити та відмінну базу спецефектів. Можна з упевненістю сказати, що сучасний відеомікшер є комп'ютером з програмним забезпеченням, який має безліч входів і виходів.

Купити відеомікшер в Україні

Компанія "Videosolutions Group" пропонує широкий асортимент професійної відеотехніки. Для тих, хто хоче купити відеомікшер, може скористатися каталогом нашої компанії. При необхідності отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста, достатньо зв'язатися з нами за телефоном, вказаним на сайті.

На відеомікшер та іншу відеотехніку від компанії "ВІДЕОСЛЮШЕНС ГРУП" надано гарантію терміном на 24 місяці. Ми здійснюємо доставку відеомікшера до Одеси, Києва, Дніпропетровська, Харкова та інших регіонів України.

Сортування:
Back to Top